Kde mě najdete

Tvrdého 289, Praha 9 - Letňany

Telefonní kontakt

+420 602 253 950

Email

lipacka.m@centrum.cz

youtube kanál Návrat do Jednoty

Připravila jsem pro vás kanál na youtube s názvem „NÁVRAT DO JEDNOTY“

https://www.youtube.com/channel/UCn1ay69zINJ6cs_8yu0LiHg

Tento kanál vznikl z potřeby mých klientů sdílet moudrost, kterou jsem v průběhu své životní cesty a během práce se svými klienty nasbírala. Sdílím svá uvědomění a poznání z této pouti dualitou na cestě zpět do Jednoty Ducha.

Každý jdeme svou jedinečnou cestou, dokud se na jejím konci všichni nesetkáme. Nechť je vám toto místo zdrojem inspirací, prostorem k zamyšlení či nástrojem k objevným poznáním…

Nyní jsou zde už 4 videa:

JEDNOTA_DUALITA:
jednoduché vysvětlení principů fungování Jednoty a Duality, proces učení a návrat do Jednoty

CO NÁM ŘÍKÁ VNITŘNÍ TLAK A NAPĚTÍ: vlastností duality je přitahování (TOUHA) a odpuzování (ODPOR), to zajišťuje pohyb/život. Touha nás vede k prožitkům, odpor nás od nich odpuzuje. Vnitřní napětí/boj vzniká, když mysl a tělo chce každý něco jiného (mysl touží a tělo odporuje, nebo tělo touží a mysl odporuje). Jak toto napětí uvolnit?

VNITŘNÍ SVOBODA: Bojíte se o svou nezávislost? Bojujete za svobodu? Souží vás závislost na někom či na něčem? Vidíte problém v systému, viníte autority? Nebo se cítíte sami a bez podpory? Mrkněte se na video. Třeba vám umožní podívat se na vše novým způsobem a najít cestu, jak z toho začarovaného kruhu ven…

JAK TVOŘÍME SVOU REALITU:
Víte, že to, co vidíte, je vaše osobní interpretace reality? Víte, že to, co zažíváte, je zásadně ovlivněno vaší představou o vás a o světě? Jak je to možné? Jak toto zkreslení vzniká, jakým způsobem omezuje váš růst a jak překročit svůj stín? Mrkněte na video….

Martina Kabala