Konzultace

Reference vztahující se k mým konzultacím

Martina mi pomohla odložit zátěže, které jsem léta nevědomě nesla. Ulevilo se mi jak ve fyzické oblasti, tak i psychické. Martino, děkuji ti za přesah, který máš, vyhovuje mi tvůj styl práce s nadčasovým vhledem. Cítím úlevu.

Jarka

S paní Martinou Kabala jsem se setkala kvůli řešení problému s vyrážkou nejasného původu, která velmi trávila moji dceru a se kterou si  nebyly schopni poradit ani lékaři. Martina mi i mojí dceři velmi pomohla, tím že odbourala některé problémy, které nás  trápily a které vyrážku stále vyvolávaly. Vyrážka po sezení u Martiny zmizela zhruba do dvou týdnů a již se neobjevila. Martinu bych tímto ráda vřele doporučila všem, kteří mají zdravotní problémy, které se běžnou medicínou nedaří úplně odbourat.

Veronika

Dlouhou dobu jsem hledala terapii, která by mi pomohla s mým problémem a mými obavami. Až jsem narazila na Martinu. Velmi mě překvapilo, jak přesně věděla, co se odehrává ve mě i ve vztahu já a mé děti. Můžu říci, že mi doslova vdechla duši, vdechla život. Za to jsem jí neskonale vděčná, protože od doby terapie se v mém životě i ve mě samotné odehrávají samé pozitivní a úžasné věci. Klaním se před její profesionalitou a určitě se na ní obrátím s dalším trápením, které mě nenechává klidnou.

Alena

K paní Martině jsem přišla ze zvědavosti po té, co mi kolegyně v práci popisovala svoji návštěvu u ní. Ani jsem nevěděla, co chci konkrétně řešit, otázky se postupně vynořily samy. Mám roztroušenou sklerózu a výrazný problém s chůzí, ale aniž by tam o tom padlo slovo, odešla jsem s pocitem, že se mi lépe jde. Druhý den jsem chodila výrazněji lépe a všimlo si toho i mé okolí, takže viditelný, a až do další ataky po několika měsících, trvalý úspěch! "Vysypání koše" ještě určitě zopakuji. Velké díky:).

Marie

Před několika lety mě uchvátil nový "koníček" - moderně se mu říká - osobnostní růst. Absolvovala jsem školení, koučinky, načetla spoustu knih, sebezpytovala, přemýšlela... Všechno bylo krásné, ale stále vzdálené. Až do chvíle, než mi došlo, že mentální námahou a svým mozkem vše nepřemůžu. A v tuto chvíli jsem na doporučení potkala Martinu, která má neuvěřitelný cit a jemnost pro to dovést člověka přesně tam, kde na to ještě stačí a pomoc mu otevřít a vyřešit témata, o kterých si hlava léta myslela, že je má vyřešená, ale srdce na tom bylo úplně jinak. Martině děkuji za to, že si můžu znovu v bezpečném prostředí prožít nezpracované emoce a tím jim umožnit pustit je. Je to ohromný pocit úlevy.

Kateřina

Spolupráci s Martinou doporučuji těm, kteří si nechtějí jen povídat nebo přemýšlet o svém seberozvoji. Je jedno jaké téma či do jaké hloubky jej budete řešit, protože vše je o profesionálním přístupu a zkušenostech Martiny. Martina je po celou dobu sezení průvodcem, který věci pojmenovává tak jak je cítí nebo vidí, čímž umožňuje získat nadhled nad vzorci chování, které nás na sezení přivádějí. Díky tomu každé setkání přinese posun v dané oblasti, který by jinou formou spolupráce (psychoterapie, kineziologie apod.) trval mnohem déle.

Radka

Martinu jsem poprvé navštívila v průběhu léčby rakoviny, kdy mě trápily deprese. Potřebovala jsem pomoc, ale nechtěla užívat klasická antidepresiva. O Bachových kapkách jsem slyšela už dříve, ale neměla s nimi žádnou zkušenost. Řekla jsem si, že to zkusím, i když jsem vůči nim byla trochu skeptická. Martina mě během mé návštěvy vyslechla, aby se lépe zorientovala, nakoukla i do mého horoskopu a následně namíchala kapky mě na míru. Po prvních dvou dnech jsem se, obrazně řečeno, dostala z pod hladiny na hladinu-aspoň tak, abych se mohla nadechnout. Další dny to už pak bylo lepší  a lepší. Samozřejmě ještě přišly další propady, ale už nebyly tak dramatické. Bylo to pro mě velké překvapení! Od té doby jsem Martinu navštívila několikrát a pracovaly jsme spolu různými způsoby. Vždy mi velice pomohla získat náhled na situaci, se kterou jsem si nevěděla rady. Ráda se k ní vracím :-).

Zuzana

Astrologie

Reference vztahující se k mým astrologickým službám

Moc, moc Vám děkuji za rozbor. Četla jsem ho zatím asi 5x a asi ještě párkrát budu. Čím víc ho čtu, tím víc si uvědomuji, že podvědomě to žiji, jen jsem to potřebovala černé na bílém a nejvíc mi pomohly rady, s čím se mám vypořádat, aby jsem se neblokovala. Je to až k nevíře, jak moc jsem to já. Děkuji, děkuji, děkuji.

Hanka

Poté co jsem si přečetla velice zajímavý rozhovor s Martinou na stránkách www.joga-magazin.cz, jsem ji požádala o vypracování mého karmického horoskopu a horoskopu našich třech dětí. Po těchto úžasných horoskopech také horoskopu mého muže a našeho partnerského horoskopu. Měla jsem některé horoskopy vypracované již dříve, ale Martina pracuje velmi pečlivě a detailně a hlavně umí naše postavení hvězd moc pěkně interpretovat do slov. Zvláště mě nadchnul můj karmický horoskop, ve kterém jsem se neuvěřitelně poznala, potvrdil, co jsem cítila, ale mnohdy nedokázala úplně pochopit nebo využít. Vracím se k němu a asi již navždy budu. Neříká, co mne čeká, ale jaký je můj potenciál. Je potom pro nás mnohem jednodušší se v sobě vyznat, věřit si a zvládat to, co nám život přináší. Martinu velice doporučuji a kdo nevěří, ať to zkusí!

Katka B.

Když jsem onemocněla na štítnou žlázu, první otázka směrovala do mého nitra, jakým způsobem myšlení a konání jsem si nemoc zapříčinila. Byl čas podívat se na sebe jako celek, který by mi pomohl pochopit, v jaké spleti myšlenkových a emocionálních vzorců je ukryta moje přirozená vnitřní síla, duše, která své potřeby demonstruje projevem nemoci. Dostala jsem doporučení na Martinku a nechala si vypracovat částečný karmický a následně celý horoskop. Našla jsem v něm úplně vše. I ty nejtajnější myšlenky a nejskrytější touhy, které jsem nikdy s nikým nesdílela, které ve mně byly, a já jim nerozuměla. V propojení s celým systémem planetárních a astrologických aspektů se mi podařilo porozumět sobě samé a nemoc jsem úspěšně vyléčila. Horoskopy, které Martinka vypracovala následně celé mojí rodině, jsou přesné, oči otevírající, a naprosto kompletní. V horoskopu je srozumitelně zdůrazněno, které schopnosti jsou prostředky vedoucí k harmonii a k spojení se sama se sebou. Schopnosti, kterými vyčistíme vnitřní i vnější konflikty a žijeme pak ve vědomém souladu vlastních potřeb a vnějšího okolí.

Janka K., www.joga-janka.cz

Astrologický rozbor je velmi intimní informace, která se usadí do vašeho podvědomí jako tichý hlásek, který vždy vypluje v momentu potřeby dané informace. A tak je zcela nutné najít si opravdu kvalitního zpracovatele vašeho horoskopu, jelikož nestačí informace spočítat, ale zcela stěžejní je jejich interpretace klientovi. Tato interpretace pak teprve může opravdu ve vašich životech sehrát patřičnou úlohu a pomoc. Martina Kabala je pro mě člověk na svém místě. Zbytečně nechce člověku dělat radost, ale podá informace jak je ze svého postu astrologa i jogína cítí a sama ctí. Upřímně s pravdou a láskou. Jedině takto podané informace mohou klientovi skutečně prospět. Marti, moc ti za tvé rozbory děkuji.

Andrea S.